Benelli-motor logo

Benelli sraz 2018

Foto

Kde byla letos největší koncentrace majitelů Benelli na jednom místě? No přeci na Benelli srazu 2018!

Letos sraz majitelů a milovníků Benelli připadl na druhý zářijový týden a to konkrétně 14. – 15.9. Místem srazu byl pro letošek vybrán penzion Salamander v obci Dedinky u Slovenského Ráje. Krásné stroje by se přeci měly prohánět v krásné krajině!

Účast byla hojná a byli jsme rádi, že se nebáli a dojeli i ti, co to měli poměrně daleko. Počasí zprvu moc nepřálo, především těm co v pátek vyráželi z česka v ranních a dopoledních hodinách, ale nakonec to nebylo tak zlé a sobota už byla mnohem příjemnější.

Takovým hlavním bodem pátečního programu bylo především seznámení všech účastníků, ale aby to nebylo jen tak, tak bylo nachystáno i takové zpestření v podobě vyprávění zážitků z cest cestovatele Jaroslava Šímy, který také dorazil na TRK 502X.

Plán na sobotu byl jasný, vytáhnout se z postele, dát si něco dobrého a hurá na společnou vyjížďku. Záchytnými body byla například návštěva Benelli centra Tatramoto – zejména pro ty, co potřebovali doplnit výbavu o nepromoky :) , Štrbské pleso, či oběd v polské Kolibě. I přesto, že cestou zpět se skupinka trochu roztrhala, tak všichni bez problému dorazili zpět do tábora, aby si vychutnali večerní pohoštění a podělení se o dojmy z cesty.

Neděle už se pak nesla ve znamení balení a pro většinu to také bylo znamení odjezdu směrem k domovu.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, organizátorům a všem co se na této parádní akci podíleli a doufám že, že příští rok bude Benelli sraz minimálně tak dobrý jako ten letošní!Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

AKTUALITY ZE SVĚTA BENELLI

TEST MOTO NAHLED BENELLI MOTOSRAZ 2021
10. - 12. září 2021 | Camping Rožnov pod Radhoštěm
TEST MOTO NAHLED myBenelli inovativní mobilní aplikace
Umocni zážitky z jízdy a sdílej je s ostatními!
TEST MOTO NAHLED TRK 502X
Nejprodávanější motocykl TRK 502 X
více »